Ogryn prezentuje ve Warhammer 40,000: Darktide brutální sílu

Online News Magazine

Warhammer 40,000: Darktide dalo hráčům nedávno možnost si jej otestovat skrze bezplatnou betu, která byla podle dojmů z hraní mého kolegy Pavla nadmíru vyvedená. Vzhledem k tomu, že titul vychází už příští měsíc, nedávají tvůrci nohu z plynu dnes vám servírují ukázku dalšího z hrdinů, kteří se vydají vstříc hlubinám temného megaměsta. Ogryn je prototypem tankovacího specialisty. Prakticky ho k tomu předurčuje jeho genetická výbava. Mohutné tělo dokáže snést opravdu hodně. Vývojáři mu navíc dávají k dispozici pestrou škálu zbraní, v níž neschází ani palcát se štítem, s jehož pomocí se tento obřík může bránit kulkám a výpadům nepřátel.

Za sebe musím říct, že se zřejmě stane jednou mých z prvních voleb, protože na této specializaci opravdu ujíždí a když po ruce není žádný trpaslík, bude jasnou volbou. A co vy? Po kom sáhnete v rámci prvního průchodu hrou?

If you want to win, you send for the biggest, meanest, and angriest you’ve got. That’s me. Not these runts. They can’t hold a proper gun. Can’t hold a proper knife…

— Warhammer 40K: Darktide (@Darktide40K) October 22, 2022

Read More

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 Comments :

Post a Comment